start

Aktualnosci

NASBI - Cyfrowa Biblioteka Internetowa

07-01-2020

Informujemy, że od stycznia 2020 r. Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie posiada  dostęp do publikacji z Cyfrowej Biblioteki Internetowej NASBI. Cyfrowa biblioteka NASBI to platforma zapewniająca pełnotekstowy dostęp online do książek elektronicznych, kursów wideo oraz audiobooków.

Korzystanie z NASBI
Wypożyczanie e-książek odbywa się z konta czytelnika, na indywidualną półkę. Automatyczny zwrot publikacji następuje po upływie czasu wypożyczenia. Podczas korzystania z książek jest możliwość zapisywania notatek oraz zaznaczania fragmentów tekstu.

Aby wyszukać książkę, można skorzystać z drzewa kategorii lub wyszukiwarki. Po wyświetleniu listy książek, pojawi się filtr pozwalający na sortowanie wyników oraz przełączenie z „pełnej oferty” na „wykupioną ofertę”, co pozwoli łatwo dotrzeć do książek, do których został wykupiony dostęp.

 

Jak zarejestrować się w nasbi? Szybka instrukcja w 5 krokach ->tutaj


Film instruktażowy dla czytelników NASBI

 

 

Każdy użytkownik w sieci uczelnianej po wejściu na stronę: https://nasbi.pl/, musi utworzyć konto, by móc wypożyczyć książkę. W celu skorzystania z platformy poza siecią uczelnianą należy skontaktować się z Wypożyczalnią i pobrać kod dostępu.

   

Więcej informacji o tym, jak korzystać z platformy znajdą Państwo na stronie NASBI.

 

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito