start

Juwenalia 2015

Już po raz XVI w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie zorganizowane zostaną Krośnieńskie Juwenalia. W ciągu trzech dni od 21 do 23 maja w obiektach dydaktycznych oraz na terenie naszej uczelni odbywać się będą ciekawe wydarzenia, do udziału w których zapraszamy nie tylko studentów, ale również mieszkańców Krosna.

Kliknij na wybranym elemencie plakatu, aby uzyskać więcej informacji:

Czwartek jest dniem przygotowanym w całości przez studentów i dla studentów naszej uczelni. W Suchodole od godziny 17.00 przewidziano liczne atrakcje m.in. wybory najsympatyczniejszej Studentki PWSZ, zawody STRONGMAN, Pokaz Ognia oraz koncert zespołu Jabadu.
 
Drugi dzień świętowania rozpoczniemy od Juwenaliów na sportowo (Orlik, ul. Legionów), które zainaugurowane zostaną o godzinie 10.00, wielkim meczem pomiędzy drużyną Pracowników PWSZ oraz drużyną Samorządu Studenckiego. Po zakończeniu meczu piłki nożnej studenci wezmą udział w Międzyrocznikowym Turnieju Koszykówki Ulicznej – JUVESTREETBALL zorganizowanym w ramach Akademickiej Ligi PWSZ w Krośnie.

O godzinie 13.00 na krośnieńskim rynku rozpocznie się Juwenaliada, czyli przegląd zespołów muzycznych. O godzinie 14.00 ulicami wokół krośnieńskiej starówki przemaszeruje barwny korowód studentów oraz pracowników naszej uczelni. Pochód zakończy się przekazaniem kluczy do miasta przez Prezydenta Krosna. Od tej pory do zakończenia Juwenaliów to nasi studenci będą w ich posiadaniu. Na scenie wystąpią między innymi studenci z różnych krajów w ramach Międzynarodowego Festiwalu Studentów, zespół The Exile oraz gwiazda wieczoru O.S.T.R.

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito