start

PWSZ i przyjaciele dla miasta V 2015

W sobotę, tj. 23 maja br. uczelnia przygotowała specjalną ofertę pn.  PWSZ i przyjaciele dla miastapod tym hasłem kryje się wiele ciekawych propozycji przygotowanych dla młodszych i starszych mieszkańców Krosna. Od godziny 10.00 na krośnieńskim rynku, w obiektach PWSZ oraz na dziedzińcu przy ul. Kazimierza Wielkiego odbywać się będą liczne atrakcje m.in. spotkania „Ludzie z pasją”, atrakcje w murach PWSZ czyli pokazy, wykłady, prezentacje, warsztaty, oraz gry i zabawy dla dzieci

Kliknij na wybranym elemencie plakatu, aby uzyskać więcej informacji:

 

W sobotę odbędzie się spotkanie z Olkiem Ostrowskim który samotnie zjechał na nartach północną ścianą Piku Lenina (7134 m n.p.m.):

 
Główną atrakcją soboty będzie gra miejska „Od skarpy do skarpy”, w której udział mogą wziąć zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dorośli. Zachęcamy do wybrania się z nami ścieżką nauki po krośnieńskim runku i obiektach PWSZ. Zdobywaj wiedzę i baw się razem z nami. Wędrując śladami nauki zbieraj dukaty i weź udział w losowaniu nagród. Na mieszkańców Krosna czekać będzie przygoda pełna zabaw i ciekawych doświadczeń.

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnej zabawy!!!

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito