start

Misja Ośrodka

Niepubliczny Ośrodek Dokształcania przy PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie

 
Celem ośrodka jest wspieranie kształcenia przez całe życie, podnoszenie kwalifikacji pracowników placówek sektora państwowego, prywatnego, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych.
Zapewniamy wysoką jakość prowadzonych szkoleń, kursów, warsztatów, konferencji, seminariów, a także prowadzimy działalność doradczą i ekspercką.
Kompetentna i doświadczona kadra to w głównej mierze wykładowcy PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Wykłądają u nas profesorowie z najlepszych polskich uczelni.
Nowoczesne, kompleksowo wyposażone pracownie i laboratoria dydaktyczne pozwalają połączyć wiedzę teoretyczną z praktyczną, co zaowocuje doskonałym przygotowaniem do przyszłej pracy w wybranym zawodzie.
 
 

 

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito