Artykuły

Sport, Turystyka, AZS

Akademicka Liga PWSZ w Krośnie - po 4 turniejach

01-04-2015
Za nami już 4 turnieje zaliczane do cyklu Akademickiej Ligi PWSZ w Krośnie 2014/2015. Na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej znajduje się I rok Wychowania Fizycznego więcej

Międzyrocznikowy Turniej Unihokeja - Relacja

31-03-2015
31 marca 2015 roku odbył się Międzyrocznikowy Turniej Unihokeja w ramach Akademickiej Ligi PWSZ w Krośnie więcej

III miejsce na Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia w unihokeju Kobiet

30-03-2015
Zawodniczki AZS PWSZ KROSNO zajęły 3 miejsce na odbywających się wczoraj Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Kobiet więcej

Biegi przełajowe - podium dla biegaczek oraz biegaczy AZS PWSZ KROSNO

30-03-2015
Zarówno żeńska jak i męska drużyna AZS PWSZ Krosno uplasowała się na 3 miejscu w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego, które obyły się w piątek 27 marca 2015 roku. na terenach MOSiR w Krośnie. więcej

Siatkarki AZS PWSZ Karpaty Krosno zostają w I lidze

30-03-2015
Siatkarki AZSu w trzecim meczu pokonały Spartę Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 22:25) i tym samy w całej rywalizacji wygrywają 3:0 zapewniając sobie miejsce w I lidze w przyszłym sezonie więcej

Michał Żywiec - Siatkarz AZS PWSZ Karpaty Krosno szósty w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców

24-03-2015
Rozstrzygnięto (24.03) VI Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła Krosna i Sanoka. O tytuł najpopularniejszego ubiegało się 46 sportowców i 16 trenerów. Zwycięzcami zostali: Mateusz Wilusz (zawodnik ) i Miroslav Frycer (trener) z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Siatkarz AZS PWSZ Krosno, Michał Żywiec zajął VI miejsce. więcej