Artykuły

Sport, Turystyka, AZS

Biegi przełajowe - podium dla biegaczek oraz biegaczy AZS PWSZ KROSNO

30-03-2015

27 marca odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych kobiet i mężczyzn w Krośnie. Bardzo dobre starty zaliczyli zarówno studentki oraz studenci naszej Uczelni.

Drużynowo studentki AZS PWSZ KROSNO zajęły 3 miejsce. W klasyfikacji infywidualnej kobiet, klub uczelniany AZS PWSZ Krosno reprezentowały:

11. miejsce - Wazowicz Karolina

12. miejsce - Kubit Aneta

13. miejsce - Kania Iwona

W klasyfikacji drużynowej studenci AZS PWSZ KROSNO zajęli również 3 miejsce. Natomiast indywidualnie studenci zajęli nastepujące miejsca:

27. miejsce - Bajgier Damian

Organizatorem Mistrzostw był AZS Środowisko Rzeszów oraz KU AZS PWSZ KROSNO. Udział wzięło 7 uczelni wyższych z naszego województwa: PWSZ w Krośnie, Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska, WSIiZ Rzeszów, PWSZ Tarnobrzeg, PWST-E Jarosław oraz PWSW Przemyśl. W klasyfikacji indywidualnej startowało 33 kobiety oraz 41 mężczyzn. Dziękujęmy wszystkim serdecznie za udział i do zobaczenia na pozostałych turniejach w ramach AMPod, oraz życzymy powodzenia zawodnikom startującym w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych.