start


Najczęściej oglądane

Newsy

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Artykuły

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Aktualności

Forum Krośnieńskie - "Energia z odpadów - szanse, korzyści, zagrożenia"

14-10-2015

"Energia z odpadów" trafia na "Forum Krośnieńskie". Już 22 października odbędzie się spotkanie z dr hab. inż. Tadeusz Pająkiem z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Tematem będą szanse, korzyści i zagrożenia związane z odzyskiwaniem energii z odpadów.

Forum Krośnieńskie to cykl otwartych wykładów i odczytów organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie, Urząd Miasta Krosna i Krośnieńskie Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Projekt ten jest odpowiedzią na potrzeby upowszechniania wiedzy z zakresu prawa, polityki europejskiej, ekonomii i nowoczesnych technologii, historii, historii regionu i literatury. To umożliwienie mieszkańcom Krosna kontaktu ze znanymi ludźmi nauki, sztuki, polityki, telewizji.

Spotkania składają się z dwóch części, pierwsza to wykład zaproszonego gościa, w drugiej uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w dyskusji.

Wykłady są organizowane w godzinach popołudniowych w celu umożliwienia udziału w nich wszystkich zainteresowanych.

22 października tematem Forum Krośnieńskiego będzie: "Energia z odpadów - szanse, korzyści, zagrożenia".

Temat spalania odpadów jest gorący. Część mieszkańców protestuje, a nawet domaga się zorganizowania referendum "w sprawie spalarni". W PWSZ odbyła się już konferencja naukowa zorganizowana przez MPGK Krosno: "To będzie spalarnia odpadów" - MPGK zorganizowało konferencję naukową.  

Zapraszamy do wysłuchania wykładu oraz do dyskusji.

 

Żdódło tekstu: KrosnoCity.pl

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito