Piotr Łopatkiewicz ukończył Great Wall Maraton – jeden z najtrudniejszych na świecie maratonów

29-05-2016
21 maja 2016 roku Piotr Łopatkiewicz – Kierownik Zakładu Turystyki i Rekreacji –ukończył Great Wall Maraton – jeden z najtrudniejszych na świecie maratonów, rozgrywanych na Wielkim Murze Chińskim więcej

Złote siatkarki PWSZ KROSNO

12-05-2016
Siatkarki PWSZ KROSNO wywalczyły brązowy medal w klasyfikacji generalnej oraz złoty w kategorii wyższych szkół zawodowych podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet. więcej

Rajd BARTEK 2016

22-04-2016
Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Beskidzkim Akademickim Rajdzie Turystów Ewentualnie Krajoznawców - BARTEK 2016 więcej

Złoci zawodnicy AZS PWSZ KROSNO

18-04-2016
Team AZS PWSZ KROSNO zajął drużynowo I miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski biegach przełajowych w kategorii Wyższych Szkół Zawodowych. więcej

IV Bieg Sokoła - Zapraszamy

15-04-2016
Zapraszamy na oficjalną stronę IV Biegu Sokoła im. Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie więcej

Siatkarki AZS PWSZ KROSNO pojadą na Akademickie Mistrzostwa Polski

11-04-2016
W dniach 8-10 kwietnia w Lublinie siatkarki AZS PWSZ KROSNO wzięły udział w Turnieju Półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet więcej

Zapowiedź Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

05-04-2016
6 kwietnia 2016 roku odbędą się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych więcej