startNajczęściej oglądane

Newsy

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Artykuły

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Sport, Turystyka, AZS

Za nami XI Beskidzki Akademicki Rajd Turystów Ewentualnie Krajoznawców

02-06-2019

 W dniach 31 maja do 1 czerwca 2019 roku, studenci i absolwenci PWSZ im. Stanisława Pigonia w Krośnie uczestniczyli w XI edycji Rajdu BARTEK (Beskidzkiego Akademickiego Rajdu Turystów Ewentualnie Krajoznawców), zorganizowanego – jak co roku – przez Zakład Turystyki i Rekreacji. Trasa dwudniowa, z noclegiem w Nowym Żmigrodzie, prowadziła z Nowego Żmigrodu przez Grzywacką Górę (567 m n.p.m.), Polanę (621 m n.p.m.) do Chyrowej. Trasa jednodniowa z Lubatowej, wiodła przez Cergową (716 m n.p.m.), Nową Wieś i Pustelnię Świętego Jana z Dukli na Górze Zaśpit do Chyrowej.

W Rajdzie wzięło udział ponad 30 studentów i absolwentów PWSZ w Krośnie oraz sympatyków imprezy. Obsługę przewodnicką, jak co roku, zapewnili wykładowcy Zakładu Turystyki i Rekreacji. Trasę dwudniową (zdominowaną przez absolwentów) poprowadził dr Piotr Łopatkiewicz. Przewodnikiem trasy jednodniowej był – dr Wojciech Krukar, którego wspierał dr Rafał Kapica i dr Jacek Kraś.

Zakończenie – jak co roku – odbyło się w Gospodarstwie Agroturystycznym Andrzeja Zatorskiego „Pod Chyrową” w Chyrowej. Podczas zakończenia imprezy władze Uczelni reprezentował Komandor Rajdu dr Łukasz Szmyd – Kierownik Zakładu Turystyki i Rekreacji.

P.Ł.

 

Fotorelacja: Piotr Łopatkiewicz

 

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito