Artykuły

Sport, Turystyka, AZS

Mistrzowscy biegacze PWSZ w Krośnie

28-03-2017

Męska drużyna AZS PWSZ KROSNO zajęła I miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w klasyfikacji Wyższych Szkół Zawodowych. AMPy, których organizatorem była Politechnika Łódzka, odbyły się w dniach 25-26 marca 2017 roku.

• Mateusz Kozioł (II WF)

Nasze studentki rywalizowały na dystansie 3 km. Najwyższej sklasyfikowana biegaczka PWSZ w Krośnie -  Natalia Śnieżek, zajęła 3 miejsce w kategorii Wyższych Szkół Zawodowych.

Drużynowo nasze zawodniczki zajęły 5 miejsce.

Mężczyźni rywalizowali na dystasie 4,5 km. Dwóch naszych studentów stanęło na podium w klasyfikacji indywidualnej - Mirosław Pabisz zajął 2 a Karol Parzygnat 3 miejsce w klasyfikacji Wyższych Szkół Zawodowych.

Drużynowo nasi zawodnicy obronili mistrzowski tytuł z zeszłego roku i ponownie  zajęli 1 miejsce !!!