Artykuły

Sport, Turystyka, AZS

Brązowy KU AZS PWSZ KROSNO

05-04-2016

Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Biegach Przełajowych Kobiet i Mężczyzn

1 kwietnia 2016 roku na terenach MOSiR w Krośnie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Biegach Przełajowych Kobiet i Mężczyzn. Eliminacje Mistrzostw Polski zostały zorganizowane przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. W zawodach wzięło udział 28 studentek oraz 35 studentów z 8 szkół wyższych z Podkarpacia.
W kategorii kobiet drużyna AZS PWSZ KROSNO zajęła trzecie miejsce. Naszą uczelnię reprezentowały 4 studentki:

7.       7. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Również w kategorii mężczyzn drużyna AZS PWSZ KROSNO zajęła trzecie miejsce. Naszą uczelnię reprezentowało 6 studentów:

8.       8. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział, a wolontariuszom za pomoc przy organizacji. Życzymy naszym studentom powodzenia na Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się w Łodzi w dniach 15-16 kwietnia 2016 roku :)